Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

   

                       Кращий географічний майданчик

 

 PA106267

 

     З метою поглиблення знань учнів з окремих компонентів природи, формування екологічної культури та професійного самовизначення учні Залізницького НВК під керівництвом учителя географії Швирид О.Г. долучились до конкурсу – огляду «Географічний майданчик у дії»( конкурс – огляд проводиться один раз у три роки), що проводився наприкінці 2016 року Волинським обласним еколого-натуралістичним центром у рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE (глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля).

 

     Питання оновлення майданчика назріло давно. Завдяки ініціативі, наполегливості та зусиллям учителя географії Швирид О.Г., учням закладу, в 2015/16 навчальному році він не просто став оновленим, а й визнаним кращим в районі та в області.

 

     Матеріали, оформлені у вигляді звіту, фотороботи , які відображали результати   роботи учнів і вчителя, відзначені грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та надіслані до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, а також будуть висвітлені у журналі «Паросток».

 

Ми, вчителі та учні НВК, щиро радіємо такій новині і бажаємо переможцям конкурсу подальших успіхів та творчого завзяття .

 

 fotozvit

 

Г.П.Бринчук – заступник директора з навчально-виховної роботи