Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Тиждень англійської мови

Изображение 623

З 12.12.2016р. в Залізницькому НВК пройшов тиждень англійської мови.

В рамках тижня учні НВК мали змогу прийняти участь у художній виставці «Скоро Різдво», взяти участь у конкурсі виразного читання віршів на різдвяну тематику, на найкращий переклад віршів та наймайстерніше читання скоромовки.

Учні молодших класів під час перерв переглядали мультфільми на англійській мові, старшокласники були учасниками брейн-рингу « Чи знаєш ти Англійську?»

Кульмінацією тижня став літературно-музичний вечір присвячений святкуванню Різдва «Різдвяна подорож», де мали змогу продемонструвати свої таланти учні як старших, так і молодших класів.

15 грудня в Залізницькому НВК було проведено засідання окружного методичного обєднання вчителів іноземної мови на тему «Навчання учнів говоріння на основі ситуативного спілкування на середньому етапі».

Форма роботи – круглий стіл. Члени МО обмінялися досвідом роботи з розвитку навичок говоріння.

Вчителі ОМО відвідали та обговорили урок в 3-Б класі за темою «Частини тіла» (вчитель Н.І.Дудко) та літературний вечір «Різдвяна подорож» (вчитель О.П.Токарчук)

fotozvit