Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

IMG 20161216 152559
«Подорож до країни Здоров'я»

16 грудня 2016 року учні 7-9 класів на чолі з педагогом-організатором Хвалько Ю. М. та соціальним педагогом Дудко Г. П. підготували і провели шкільний КВК «Подорож до країни Здоров'я» , де змагалися чотири команди «Віп- персони»- 7-А , «Динамо» - 7-Б, « Еверест» - 8 та «Ескулап» 9 клас. Учні мали можливість ще більше дізнатися про шкідливі звички та їх вплив на людський організм, вечір пройшов у ігровій формі. Під час заходу діти згортувались, як колектив, це дало їм змогу спільно вирішувати завдання, підняти командний дух. Виступи учнів оцінювало журі. Змагання мало інтелектуально-спортивний характер в якому перемогу здобула команда учнів 9 класу «Ескулап».

Взявши участь в цьому заході школярі зробили висновок, що кожна людина – творець своєї долі.

fotozvit

Лащ Роксолана

Президент НВК