Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

   

     «Посвята в козачата»

 

14054368

 

6 грудня, в честь Дня Збройних Сил України, в рамках програми Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл») в нашому НВК відбувся захід – козацька рада Залізницької Січі, кожне засідання якої – це зустріч з піснею, грою і жартами. Саме так пройшло свято, до якого готувались і учні і вчителі – «Посвята в козачата» учнів початкових класів.

 

     Присутні в залі були свідками дитячого флеш-мобу, цікавих конкурсів і спортивних естафет двох команд: «Запорожці» і «Січовики». Славні козачата залюбки розповідали про Запорозьку Січ, хто такі козаки, а «писар» разом з отаманом вручили козацьку Грамоту та знак – емблему Залізницької Січі.

 

     Юні козачата обіцяли любити свій народ, цінувати побратимство, бути чесними і прославляти свій край добрими справами. Віриться в те, що з наших маленьких козаків виростуть люди,  здатні шанувати і примножувати традиції роду, свого села, народу.

fotozvit

 

                                                      Г.Швайко – учитель Залізницького НВК