Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

«Голодний рік. Жорстокий світе, дай хоч надію для живих»

86239143

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, 25 листопада у Залізницькому НВК відбувся захід - урок пам’яті «Голодний рік. Жорстокий світе, дай хоч надію для живих». Організатори заходу – учителі Бас М.П., Бринчук Г.П., Хвалько Ю.М., бібліотекар Черевко З.Г. та учні 11-А класу поставили за мету розповісти в черговий раз учням школи про голодомор - трагедію України та людства, залучити учнів до вивчення, дослідження, засвоєння важливості уроків історії , зокрема, спонукати до аналізу трагедії Голодомору на Україні. І захід, і оформлення сцени (колоски жита, перев’язані чорною стрічкою, поряд - запалена свічка і буханець чорного хліба, в залі - книжкова виставка          « Жнива скорботи») відтворювали в уяві присутніх  страшні сторінки історії нашого народу.

     Сподіваюся: багато хто з присутніх задумався над словами ведучих про те, що на нашому столі присутній і хліб і зерно, як символ життя і перемоги над голодом. А також і про те, що у 1932-1933 роках під час голодомору загинули мільйони українців – це геноцид, це небачений злочин у світовій історії. Ми не забули, ми пам’ятаємо...

А.Г.Головій – заступник директора з виховної роботи