Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 Районна Школа молодого педагога

DSC 9856

 

«Якщо ви хочете, щоб педагогічна праця давала вчителю насолоду, щоб повсякденне проведення уроків не перетворилося на нудну одноманітну повинність, виведіть кожного вчителя на щасливу стежку дослідника». Ці слова, сказані відомим українським педагогом Василем Сухомлинським, стосуються і педагогічного колективу нашого НВК. Бо вчительська праця для багатьох вчителів закладу – це постійний пошук нових форм і методів роботи. Сміливо використовуючи сучасні ідеї, новинки, вони прагнуть пробудити живу, самостійну думку учнів, дарувати їм справжню радість пізнання, захопити на добрі діла і вчинки. З гордістю і відповідальністю сприймаючи те, що наш заклад називають успішним щодо освітніх змін та інновацій у районі, щедро діляться наші коллеги досвідом роботи.

    Так, 15 листопада 2016 року у наш НВК на чергове заняття Школи молодого педагога завітали ті, які зовсім недавно, ще декілька місяців тому були студентами. «Інноваційні технології і традиційний урок» - такою була тема заняття, а досвідо мділились і досвідчені педагоги і молоді колеги, а саме:

 Бас Марія Петрівна проводила урок історії України у 8 класі. Тема уроку: «Козацтво у першій чверті ХYІІ ст. Петро Конашевич – Сагайдачний»;

 Токарчук Оксана Петрівна запропонувала молодим колегам урок у 6-А класі, де говорили про шкільні предмети, розклад уроків;

 Яневич Олена Петрівна запросила молодих математиків району на урок-подорож у 5-А клас і учні розв’язували задачі, мандруючи океаном;

 Швирид Олена Григорівна на уроці географії у 7-Б класі розкривала таємниці природних зон материка Африка;

 Кисель Галина Андріївна показувала юним колегам, як цікаво можна провести урок позакласного читання у 3 класі на тему: «Літературні та народні казки».

 Учителі: Іванішина Галина Миколаївна та Бай Марія Юріївна ( працює третій рік) підготували інтегрований урок у 6-Б класі «Засоби виразності в музичному та образотворчому мистецтві».

 На уроці із предмету «Захист Вітчизни» в 11-А класі учитель Швайко Григорій Васильович (третій рік роботи) розкривав секрети загальної фізичної підготовки і стройової підготовки в строю».

 Навиків склеювання фанери і ДВП навчав на уроці трудового навчання у 5-Б класі Ковалик Сергій Васильович.

 Соціальні педагоги, педагоги-організатори переймали досвід роботи Дудко Галини Павлівни та Хвалько Юлії Миколаївни.

 Вчителі НВК – Радкевич Людмила Анатоліївна та Бринчук Ганна Платонівна разом з учнями, шкільним бібліотекарем Черевко Зоряною Григорівною підготували усний журнал, приурочений 160 річниці від дня народження І.Я.Франка «Лиш боротись – значить жить…».

    Неможливо собі уявити педагога, тим більше молодого, без захоплення працею, без творчого горіння, без таланту любові до дітей і до своєї благородної, нелегкої роботи. Такими бачили вчителі НВК своїх юних колег під час заняття з елементами тренінгу, яке організувала і провела для молодих учителів практичний психолог Данилик Руслана Петрівна, під час бесіди «Молодий вчитель: проблеми – пропозиції, запитання-відповіді», яку провела методист РМК відділу освіти Деркач Віра Тимофіївна. Цікавим було те, що молодих педагогів хвилює бачення сучасного уроку, зокрема, формування та реалізація життєвих компетентностей школярів. Це прозвучало у виступі вчителя початкових класів НВК Кисель Вікторії Геннадіївни, яка свій виступ доповнила презентацією та виставкою власних напрацювань.

      Упродовж дня, почининаючи із своєрідного запрошення на урок у формі флешмобу вчителі НВК наголошували молодшим колегам, що учитель не той, хто вчить, а той, хто не може не вчити. Кожної хвилини, повсякденно, кожною своєю думкою, жестом, манерою говорити, слухати.

    Отож бажаємо молодим педагогам присвятити все своє житя дітям і школі, жити у невтомному творчому пошуку.

    fotozvit

MaterSeminar

 Г.П.Бринчук – заступник директора з навчально-виховної роботи