Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

У Залізницькому НВК відбувся другий етап

Всеукраїнського освітнього проекту «Школа – територія прав людини»

P1370958

03-04 листопада 2016 року Залізницький НВК Любешівського району Волинської області перетворився на майданчик відкритого діалогу, де за підтримки координаторів Всеукраїнського освітнього проекту «Школа – територія прав людини» Олександри Козорог, Андрія Кінаша, Святослава Ратушняка та Наталії Шляхтур команда Залізницького НВК у складі вчителів, соціального педагога, практичного психолога, адміністрації та представників батьківської громади розробляли ефективну модель для реформування шкільного життя на основі поваги до прав людини та унеможливлення їх порушень. Навчання, обмін думками, цікаве спілкування й дружня атмосфера, яка тривала протягом 2-х днів, була спрямована на покращення ситуації з правами людини у навчально-виховному процесі, розвитку навчального середовища та шкільного самоврядування.

Усім дякуємо за щирі емоції та результативне спілкування!

Всеукраїнський проект «Школа – територія прав людини» реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», за підтримки SIDA (шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку).

 fotozvit

Бринчук Г.П., заступник директора з НВР