Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Ярмарок-продаж солодощів

12 жовтя в Залізницькому НВК відбувся ярмарок-продаж солодощів. Школа багата на юні таланти і цього осіннього погожого дня, діти мали змогу сповна продемонструвати свої кулінарні здібності, створивши різноманітні випічки та смаколики. Учні зі всієї школи радо й дружньо приєдналися до акції та виставили на продаж свої кулінарні витвори. 

Захід розпочався о 10 годині ранку й тривав практично увесь навчальний день. Ярмарок-продаж був організований з ініціативи учнівського самоврядування для створення куточку відпочинку. Тож у ЗалізницькомуНВК в цей день сумно точно не було. Голодним не залишився жоден з присутніх. Панувала дружня та тепла атмосфера, яку створювали, зокрема, продавці солодощів, учні старших класів. Дівчатка радо приймали кожного та бажали смачного й вдалого дня.

Учні НВК дякують всім тим, хто прийшов та приєднався до ярмарку.

 

Президент Залізницького НВК

Лащ Роксолана