Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

День працівника освіти

 

DSC 8224

 

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо із павутиння, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, коли дерева, перш ніж поринути в довгий сон, накидають золоті одежинки зі стрімко жовтіючих листів, коли починає відлік жовтня народний календар з журавлиного літа, приходить, мабуть, найблагородніше свято – День працівника освіти!

5 жовтня у нашому НВК відбувся святковий концерт, який підготували наші майбутні випускники зі своїми класними керівниками. Щирі вітання лунали від учнів для працівників школи та вчителів-пенсіонерів. Жартівливі сценки, ліричні пісні, шкільний гумор та запальні танці подарували всім присутнім чудовий настрій. Цей день у нашому навчальному закладі пройшов дуже насичено, яскраво, весело, незабутньо і водночас велично, сповнене доброти, мудрості і вдячності.

Щиро дякуємо всім, хто приймав участь у підготовці та проведенні свята до Дня працівника освіти.

Хвалько Юлія Миколаївна

педагог-організатор

 

fotozvit