Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Майбутнє лісу у твоїх руках

U7kIOnRx5tg

 

   Учні Залізницького НВК привітали лісівників із Днем працівника лісу, підготували для них концерт.

   Саме у вересні відзначається професійне свято День працівника лісу. Відновлення та охорона зеленого покриву - це дуже благородна справа, адже недарма у всі часи створення лісів в степу прирівнювалося до захисту не тільки Вітчизни, а й всієї Землі. Усім нам відомо, що ліси «виробляють» більше половини кисню, який надходить в атмосферу.

Святкуючи разом з Вами, бажаємо щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я. Мудрості і терпіння, злагоди успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.

   В цей день учні Залізницького НВК привітали своїх шефів з професійним святом (а для більшості учнів – це батьки, брати, дідусі).

З уст дітей звучали слова привітань – пісні, вірші, які вони склали самостійно. А на завершення свята ще вручили вітальні листівки, виготовлені власноруч.

Тепла атмосфера свята ще довго панувала у стінах НВК. Усміхнені та приємно вражені були і лісівники.

На згадку залишились світлини – у єдиному колі – батьки і діти.

До вітання приєднується і дирекція НВК та весь педагогічний колектив.

 

 

Головій А.Г. – заступник директора з ВР