Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

День Знань

День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки Миру. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступив шкільний поріг. Відчуття, які виникають у цей вересневий день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і хвилювань, надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів. Воно якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Сергій Григорович Кутинець, директор НВК, привітав усю свою шкільну родину та гостей із всенародним святом людяності: «Нехай завжди у вашому житті світить привітне і тепле сонечко. Ми сподіваємося , що добро, краса, постійний творчий пошук будуть завжди поруч з нами в стінах рідної школи».

Тож від щирого серця адміністрація НВК вітає усіх учнів, працівників з початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, віри в свої сили, творчої наснаги та нестримного прагнення до знань.