Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

Не викидайте, а збирайте!

 

krushe

 

Одна пластикова кришечка, звісно, не коштує нічого, але якщо зібрати їх багато… До оригінального способу допомоги нужденним та інвалідам вдалися і ми – Залізницький НВК.

 

 Зараз у фойє НВК стоїть контейнер, куди кожен може кидати пластикові кришечки від пляшок з-під мінеральної води, олії, оцту, соків, кисломолочних продуктів, баночок з-під йогурту. І коли в школі оголосили акцію збору пластику, всі учні активно взяли участь у ній.
Особливий ентузіазм проявили діти початкової ланки. Слід відмітити учнів 1-Б класу, які зібрали найбільшу кількість пластикових кришок. На даний момент ми зібрали 4283 кришечки.

 

Хтось приносить цілі поліетиленові мішечки, хтось витрясає з кишень – ми всім щиро дякуємо за активну участь.