Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

  

Дзвоник останній - перший крок у житті, палкий порив і юності надії.

 

IMG 0035

 

Промайнув іще один навчальний рік у нашому НВК. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника, яке пройшло урочисто та організовано. По-святковому прибрано подвір’я, усе прикрашене кольоровими кульками та квітами. У всіх присутніх був піднесений настрій, сяяли очі, розквітали усмішки, дитячій радості не було меж. На свято завітали до нас гості: Михальчук Любов Олександрівна – сільський голова; Пиріг Андрій Степанович – начальник управління житлово-комунального господарства Волинської області державної адміністрації; Черевко Юрій Григорович – депутат Любешівської районної ради, які побажала усім присутнім добра, безмежної радості, міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях. Теплі слова привітання прозвучали від директора закладу С. Г. Кутинця.

 

   На святі лунали пісні, щирі привітання для наших випускників, які вже скоро підуть у широкий світ самостійного життя. Усе було зроблено для того, аби присутні змогли відчути всю радість свята.

 

fotozvit