Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Атестація - 2016

30 березні 2016 року було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії Залізницького НВК. У 2015-2016 навчальному році атестацію проходило 9 педагогів, з них:

1 педагог – на підтвердження раніше встановленого 9 тарифного розряду;

1 педагог – на встановлення 10 тарифного розряду;

3 педагоги – на присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії;

2 педагоги – на присвоєння І кваліфікаційної категорії;

1 педагог – на присвоєння вищої  кваліфікаційної категорії;

1 педагог – на підтвердження  раніше присвоєної вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння звання «учитель-методист».

Учителі вміло презентували свої напрацювання: дидактичні матеріали, розробки уроків, занять, виховних заходів.  Представлені доробки ще раз засвідчили, що педагоги  закладу проводять уроки, заняття з урахуванням вікових та психологічних особливостей  дітей, відповідно до  сучасних вимог організації освітнього процесу. Вміло застосовують інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість навчальних досягнень учнів. 

Особливістю цьогорічної атестації стало й те, що НВК бере участь впровадження науково-педагогічного проекту «Електронна атестація педагогічних працівників» з метою впровадження в систему управління та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів сучасних інформаційних  та педагогічних  технологій шляхом створення дистанційної освіти, удосконалення управлінських рішень, стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, поширення передового педагогічного досвіду у районі.

На засіданні атестаційної комісії  НВК була присутня Радкевич Л.А. – завідувач РМК відділу освіти райдержадміністрації, яка  разом з  представниками шкільної атестаційної  комісії, директором  НВК  Кутинцем С.Г. привітали педагогів  з успішною атестацією і побажали творчих успіхів у роботі та впровадженні освітніх інновацій.

 

Бринчук Г.П., заступник директора з НВР