Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Вступний тренінг для команди Залізницького НВК

в рамках Всеукраїнської програм

и «Демократична школа» стартував!

DSC 6859

 У рамках Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства і прав людини «Демократична школа» за сприяння фонду ім. Вергеланда (м. Осло) та підтримки Міністерства освіти та науки України 27-28 березня 2016 року відбулися тренінги в Залізницькому НВК, в яких взяли участь  педагоги, представники батьківського комітету, місцевої громади.

Тренінги проводили тренери-консультанти Програми  Анатолій Ковтонюк та Андрій Мельник.

Під час тренінгів учасники розглядали можливості демократизації відносин у школі через розвиток демократичного врядування і середовища у школі, покращення вивчення у школах прав людини і демократичного громадянства за допомогою посібників та методик Ради Європи, а також налагодження партнерських відносин школи з громадою. Цікавими були інтеракції щодо баченням можливих змін як умови забезпечення спільної мотивації розвитку школи, сфер діяльності - адміністрації та вчителів, громадськості, батьків, учнів,  практики застосування Хартії у шкільному житті.

Завершальним етапом роботи стало спільне обговорення «Інструментарію розвитку НВК, розробленого командою проекту спеціально для програми «Демократична школа». Документ стане чудовою опорою в процесі планування та моніторингу демократичних змін у школі. Присутні визначилися із баченням можливих змін, з наслідками цих змін та своєю участю у їх плануванні та можливостями мінімізації ризиків.

 Відтак, перед учасниками даного процесу тепер стоїть завдання визначити першочергову сферу, в якій потрібно попрацювати і апробувати інновації, запропоновані програмою. А вже у червні тренери допоможуть нам зробити чіткий план дій і змотивувати нас до пошуку ресурсів і реалізації їх в життя. Ми сподіваємося що всі, хто мав змогу прийняти участь у тренінгах, отримали позитивний досвід і стали більш відкритими до співпраці.

fotozvit

Бринчук Г.П., заступник директора з НВР