Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

«Яскравий світ Олександра Гріна».

i

В Залізницькому НВК відбувся літературний вечір присвячений життю Олександра Гріна «Яскравий світ Олександра Гріна».

Олександр Грін – це видатний російський письменник. Близько 400 його творів було надруковано. Він створив вигадану країну. Саме в ній відбувається дія багатьох його творів, найзнаменитіша книга письменника – «Червоні вітрила».

Захід був пізнавальним, цікавим різноманітними презентаціями, уривками із фільму «Червоні вітрила», віршами, які читали діти.

Ми переконані, що учні після цього заходу з більшою цікавістю почнуть вивчати життєвий і творчий шлях О.Гріна.

fotozvit