Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

КВК у Залізницькому НВК

fsddfsdf

  У п'ятницю з учнями 8-го та 9-тих класів була проведений брейн-ринг з географії «Рідну землю, де живемо, Україною зовемо».

  І тур розпочався із презентації своїх команд. ІІ тур КВК розпочався із загадок. Учасники по черзі відгадували загадки, які певним чином були пов’язані з річками України. ІІІ тур під назвою «Географічна естафета» пройшов дуже захоплююче та інтригуюче. ІV   тур «Географічний бій» був дуже запеклим між 2 командами. V тур був «Конкурс капітанів» під девізом «Без води ні туди і ні сюди». VІ тур «Поетичний». Команди  повинні були скласти вірші, які пов’язані якимось чином із річками України. Останній VІІ тур даного КВК пройшов під назвою «Далі-далі». У цьому конкурсі команди співпрацювали з вболівальниками.

  Під час даної гри команда 9-тих класів «Природолюби» отримала перемогу.

 «Зелена хвиля»

Також того ж дня був проведений захід екологічної агітбригади «Зелена хвиля». Усім сподобались вірші про Україну, які линули так легко та щиро. А пісні у виконанні Оксани Черевко зарядили присутніх невичерпним позитивом. Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера.  

fotozvit