Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

12 лютого у нашому НВК відбулося свято до Дня  Закоханих

IMG 0038

Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати комусь найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. Тому організатори свята, учні 10-Акласу, запропонували школярам виховний захід «Запалена свічка».

Усім сподобались вірші про вічне почуття, які линули так щиро та легко. А пісні «День святого Валентина»  у виконанні Влади Толстопятової, Лащ Інни зарядили присутніх невичерпним позитивом. Також були проведені різноманітні конкурси та вікторини з учасниками.    Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера. Після завершення дійства була проведена святкова дискотека.

А ми, педагоги в свою чергу зрозуміли, що книга життя велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання, а залучення саме до літературного та музичного мистецтв пробудить інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.

 

                               Заступник директора з виховної роботи Головій А.Г.