Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

« Подорож до країни Права»

IMG 0038

Щоб вміти захистити себе, діти повинні знати свої права. Саме тому в Залізницькому НВК значна увага приділяється вивченню  прав та обов’язків дітей.

11 лютого фахівцями соціально – психологічної служби було проведено захід на правову тематику « Подорож до країни Права». Захід відвідали учнів 4 -6 класів.

Для того, щоб правова інформація сприймалася легко і зрозуміло, усі статті подавалися у віршованій та ілюстрованій формі. А на прикладах казкових героїв, було детальніше роз’яснено права та обов’язки дітей.

Адже, як то кажуть: «Казка вчить, як на світі жить».