Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Допоможімо Наталочці радіти життю!

фото Лащ Наталії 

Допомога тим хто цього насправді потребує – це дійсно важлива справа. Залізницький НВК звертається до всіх небайдужих з проханням сприяти залученню коштів для фінансової допомоги в лікуванні учениці 3-Б класу  Лащ Наталії Олександрівни, з діагнозом «Вроджена апластична анемія».

В Україні, на жаль, вона не лікується. Єдиним виходом для сімї лишається операція із пересадки кісткового мозку, яку пообіцяли провести у  Мінську, вартість - 170 тисяч доларів.  У сімї такого фінансового ресурсу немає.

Невелику частину коштів за допомогою громади села, рідних уже зібрали, але  для дитини кожен день без операції є ризикованим. Тому дуже  просимо всіх небайдужих допомогти  Наталочці побороти страшну недугу!

 

Реквізити: номер рахунку 29244825509100

ПриватБанк, МФО 305299,

ОКПО 14360570,

призначення платежу – для поповнення на картку

4149497856564572,  Лащ Катерина Василівна

 

Заздалегідь вдячні за Ваше милосердя і добро.

 

Адміністрація НВК