Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

217 l

« Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч»

18 грудня у Залізницькому  НВК відбулося театралізоване дійство - казка «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч». На свято були запрошені учні початкових класів та діти соціально  незахищених категорій.

Основною метою заходу було ознайомити учнів із християнськими  традиціями українського народу, зокрема,  ім’ям одного із найшанованіших в Україні святих; виховувати милосердя; спрямовувати молодь на добрі вчинки. А тому вірші, розповіді  пісні про святого  Миколая у виконанні учнів 1-4-х та 5-7-х класів звучали по-особливому зворушливо. Святькового настрою додало і оформлення зали, до якого долучились учні 6-Б класу та учителі: Турик Л.І., Бай М.Ю., Черевко З.Г., Хвалько Ю.М.

Наслідуймо добро і  вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Будьте добрі, мудрі, щирі,

Живіть у радості і мирі.

Хай добро вас не минає,

Сонце щастям хай засяє!

 

Завідувач бібліотекою

Черевко З.Г