Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

original-img5312

В листопаді 2015 року відбувся районний конкурс професійної учительської майстерності «Учитель року -2016».

В конкурсі, зокрема, в номінації «Історія» взяла участь і отримала першість учитель історії нашого НВК Бас Марія Петрівна.

На початку грудня Марія Петрівна відстоювала честь району уже на обласному рівні і здобула почесне ІІ місце. Схвальні слова-відгуки про нашу Марію Петрівну звучали з вуст солідного   журі конкурсу, у складі якого був і учитель ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мала Глуша, заслужений учитель України Хвесик А.Є.

Педагоги, учні , батьки - щиро вітаємо переможницю конкурсу. Ми вірили і віримо у Вас, Маріє Петрівно! Високих Вам злетів, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії і надалі!