Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Изображение 463

Робота окружних методоб’єднань

         15.12.2015 р. відбулося засідання МО вчителів природничих дисциплін.

Місце проведення – Лобненська ЗОШ І-ІІ ст.

Тема засідання: «Впровадження здоров’язбережувальних технологій на уроках природничого циклу як засіб підвищення ефективності навчання».

Форма роботи: проблемний семінар.

Доповідь до теми засідання підготувала вчитель хімії ІІ категорії Лобненської ЗОШ І-ІІ ст. Римарчук Альона Василівна. Педагоги взяли активну участь в обговоренні проблеми, після чого відвідали урок географії в 6 класі на тему: «Основні форми рельєфу суходолу. Гори» (вчитель географії Оласюк Віта Павліна). На початку уроку було проведено актуалізацію опорних знань, де діти розв’язували географічну мозаїку в групах. Під час вивчення нового матеріалу складали схему про класифікацію гір, виступали з повідомленнями до нової теми. А на закріпленні вивченого матеріалу діти жваво називали різні види гір.

Паралельно працювало МО вчителів іноземних мов. На порядку денному засідання було питання про впровадження групової роботи на уроках іноземної мови. Доповідь на цю тему підготувала вчитель англійської мови Лобненської ЗОШ І-ІІ ст. Поліщук Віта Віталіївна.

Після теоретичного обговорення проблеми педагоги відвідали урок вчителя англійської мови І категорії Євдокимової Віти Володимирівни, який було проведено у 3 класі. Тема уроку: «Скоро свято», що завжди викликає інтерес у дітей. На уроці діти активізували в мовленні уже вивчену лексику до теми, а також ознайомилися з новою лексикою. При презентації нового лексичного матеріалу вчителька користувалася як аудіюванням так і візуальними засобами.

Вдало підібрані завдання сприяли формуванню інтересу дітей до вивчення англійської мови.

На фізкультхвилинці діти повторили лексику попередньої теми, а гра «Happy Birthday» спонукала дітей до розмови на вивчену тему.

Учасники методичних обєднань вдячні колективу Лобненської ЗОШ за плідну співпрацю і гостинний прийом.