Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

           Методична робота НВК – цілісна система заходів, які формують педагогічний досвід та професійну майстерність. Саме з такою метою 03.11.15 року відбулось засідання «Школи молодого педагога». Участь у ньому взяли молоді педагоги НВК: Поліщук Л.С., Швайко Г.В., Швайко М.В., Бай М.Ю., практичний психолог Данилик Р.П., соціальний педагог Дудко Г.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Бринчук Г.П.

 

На занятті «Школи молодого педагога» учителі-новачки мали змогу ознайомитися з рекомендаціями щодо проведення уроку, як основної традиційної форми навчання, про прогресивні й досконалі методи і засоби навчання, про удосконалення навичок самоосвітньої діяльності                   ( Бринчук Г.П.); ефективної роботи з дітьми з різними поведінковими реакціями( тривожні, невпевнені, агресивні, повільні) – ( Дудко Г.П.) , отримати поради з теорії та практичної діяльності практичного психолога Данилик Р.П. На завершення було проведено заняття з елементами тренінгу «Успішна адаптація молодого спеціаліста до навчального закладу», метою якого було: сприяти успішній адаптації молодих спеціалістів; забезпечити ефективний психологічний супровід розвитку професійної компетентності педагогів, запобігти виникненню передумов емоційного виснаження, стресових ситуацій.