Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

hqdefault

Залізницький НВК долучився до відзначення Дня пам'яті жертв голодомору.

Усе далі йдуть у минуле жахливі роки голодоморів.  Цинічний злочин, скоєний більшовицькою владою за сталінського режиму – не єдина спроба позбавити українську національну спільноту права на існування, проте чи не найжахливіша. Про ці страшні роки й мільйони невинних жертв учні нашого НВК мали змогу дізнатися протягом тижня. З 23 по 27 листопада на виховних годинах «Схилімо голови в скорботі», « Голодні незабутні 1932-1933 р. р.», « Запали свічку пам'яті», « Ціна життя», присвячені пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.. Діти дізнавалися про причини та наслідки страшного геноциду, слухали поетичні твори та дивились уривки відеохроніки страшних часів і були вражені жахливою правдою. З болем та скорботою за мільйонами загиблих українців, у хвилині мовчання учні та вчителі НВК віддали шану тим, хто не вижив, хто навіки відійшов у історію як жертви страшних людських лиходіянь.

Ми ніколи не забудемо про цю страшну трагедію та завжди шануватимемо пам’ять про безневинно загиблих українців.

                                                 Президент Залізницького НВК

Кисіль Анастасія