Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Спартакіада з легкої атлетики відбулась 06.11. 2015 року на стадіоні            « Колос»

6 листопада команда спортсменів Залізницького НВК брала участь у спартакіаді з легкої атлетики. Змагання проходили на стадіоні « Колос» в смт Любешів. Приємно вразив перемогою учень 11 класу Лащ Назар, здобувши перше місце із штовхання ядра. Його результат - 12 метрів. Перемогу цього дня виборов Деркач Олександр, учень 9 класу ( другу місце – біг 400 метрів). Принесли перемогу й дівчата, зайнявши третє місце в естафеті ( Бринчук Тетяна – 10 клас, Кононович Анна – 11 клас, Кононович Юлія – 10 клас, Кожан Тетяна – 10 клас).

Вітаємо наших переможців!

   Голова « Спортивно-оздоровчого» відділу

Швайко Ігор