Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

100 2644

З Днем працівника освіти !

Поміж усіх свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. Його відзначають у першу неділю жовтня усі працівники освіти.

У Залізницькому НВК теж відбулося вшанування людей, які присвятили своє життя освітянській ниві. В актовій залі зібрався весь колектив закладу. Розпочав вечір директор - Сергій Григорович Кутинець, який привітав усіх зі святом, побажав творчих злетів на педагогічній ниві, невичерпного терпіння у своїй нелегкій праці, усмішок та хороших учнів. Також побажав усім присутнім міцного здоров’я, довголіття та миру на Україні і вручив Почесні грамоти та подяки.

До привітань директора долучились і школярі НВК, учні 11-их класів, які подарували чудовий настрій та позитивний заряд на весь вечір. Пісні, вірші, гуморески,танці, презентації – усе було організовано та проведено цікаво та змістовно.

І я, як новообраний Президент шкільної республіки долучаюсь до всіх хороших привітань і побажань в адресу наших дорогих учителів.

Зі святом Вас!

 

Анастасія Кисіль, Президент НВК