Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

«Є в мене найкраща у світі матуся» 

DSCF5085

 

Це свято схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Воно пробилося до нас із забуття й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню. Ми чекаємо травня, щоб віддати поклін матері – Берегині національних і людських ідеалів. Ми вишукуємо для неї небуденні звертання: матусю, нене, матінко – й не замислюємося, що могли б робити це частіше, бо ж лише любов перетворює будні на свята.

 У четвер, 07 травня, та в п'ятницю, 08 травня, в Залізницькому НВК відбулися святкові заходи, присвячені Дню Матері.

 Силами учнів та класоводів 1-4 класів було організовано і проведено ранок «Всі квіти весняні даруємо мамі», а 8 травня пройшло свято «Є в мене найкраща у світі матуся». Зі слів ведучих, учасників свята, присутні ще раз почули про те, що уособлює у собі кожна матір - це ЛЮБОВ, ЗНАННЯ, МУДРІСТЬ, ПІДТРИМКА, ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ, УСПІХ, ТАЛАНТ, ПОСМІШКА , ДРУЖБА, ПІСНЯ. Весь захід супроводжувався презентаціями. Це ще не весь перелік того, що відбувалося на святі: танцювальна група «Веселка» привітала також наших матерів. Будьте завжди з нами наші дорогі матусі.

 З ініціативи лідерів учнівського самоврядування того ж дня, 08 травня, у НВК було проведено акцію « Маки пам'яті» та ярмарок-продаж солодощів. А мета проведення ярмарки – зібрати кошти на оформлення стендів пам'яті воїнів-земляків, учасників АТО. Активну участь взяли всі учні НВК і зібрали 2000 гривень. Це говорить про те, що всі переймаються тими подіями, що відбуваються у країні, пишаються своїми земляками, хочуть гідно наслідувати їх і берегти пам'ять про їх героїчні вчинки. 

fotozvit

                                          Заступник директора з виховної роботи   А.Г.Головій