Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Вітаємо ДВОХСОТТИСЯЧНОГО відвідувача офіційного веб-сайту Залізницького НВК!

 200000

7 травня 2015 року о 2315 год. наш сайт відвідав 200 000 візитер. Ним став Подерня Богдан, учень 8-Б класу. Як ми і обіцяли, унікальному відвідувачеві презентуємо футбольний м’яч. Вітаємо!!!

Принагідно висловлюю подяку Григорію Шеметилу, зусиллями якого був створений і розвивається офіційний веб-сайт Залізницького НВК.

Дорогі відвідувачі! Приємно, що наша ґрунтовна, об’ємна робота над створенням сайту не залишилася поза Вашою увагою. Маємо надію, що на сайті й надалі будуть знаходити цікаву інформацію не тільки працівники НВК, учні, але і їх батьки, колишні випускники, усі, кому цікаве і небайдуже життя Залізницького НВК.

Дякуємо, що Ви з нами!

Пишіть нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З повагою,

Сергій Кутинець, директор Залізницького НВК