Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 Увага! Увага! Увага!

efa75fb4ac539e0d3dfb557a480a22a4

 

     8 травня 2015 року о 10 30 год в рамках Місячника «Милосердя» у Залізницькому НВК відбудеться благодійний ярмарок-продаж солодощів, виготовлених учнями НВК. Кошти, отримані від ярмарку, будуть спрямовані на оформлення стендів та Альбомів Пам'яті воїнів-земляків, учасників АТО. Запрошуємо придбати солодощі, тим самим зробивши посильний фінансовий внесок. Смачного!!!!                                                                 

                                              Штаб волонтерів та адміністрація НВК