Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

Чорнобильська трагедія – навічно в пам'яті народу

 

DSCF4953

 

27 квітня 2015-го року в Залізницькому НВК з нагоди відзначення 29-х роковин Чорнобильської катастрофи відбулась лінійка «Дзвони Чорнобиля».

 

Спільний смуток спогадів охопив серця присутніх. Минуло 29 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув  безслідно… Чотири букви – ЧАЕС – стали трагедією, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.
Під час лінійки присутні вшанували пам’ять героїв, життя яких обірвалося у полум'ї зруйнованого реактора; усіх, хто пожертвував собою, захистивши світ від смертельної радіації; постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Після лінійки учні мали змогу переглянути та обговорити на годинах спілкування документальний фільм « Чорнобиль. Як це було».

 

 

 

Черевко Оксана,

 

президент  учнівського самоврядування Залізницького НВК