Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Діти - друзі птахів

IMG 3792

Щорічно 1 квітня у навчальних закладах різного типу проводяться заходи, приурочені до Дня зустрічі птахів. Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» також організував деякі природоохоронні заходи щодо вивчення, збереження та охорони птахів Любешівщини. Так у Залізницькому  НВК пройшла акція «Діти – друзі птахів», в рамках якої діяла банерна виставка «Світ птахів національного парку», відбувся конкурс та виставка малюнків  «Перелітні птахи рідного краю». Цікаво пройшов орнітологічний КВК під час якого вихованці показали хороші знання. Команди «Орли» та «Соколи» добре знали видове різноманіття птахів та закликали до охорони рідкісних птахів. Спільно із вчителем трудового навчання Коваликом С.В. виготовили шпаківні та синичники, які розвісили на шкільній території.  Потім за бажанням учні пішли на екскурсію у лісовий масив з метою спостереженням за птахами своєї місцевості, під час якої Домашич Віта, працівник парку, ознайомила із перелітними птахами НПП «Прип’ять-Стохід», розказала про природоохоронні заходи, які проводять працівники парку, зокрема роблять і вивішують штучні гніздівлі для синиць, синиці білої, для хижих птахів, для  гоголя. Як результат, популяція рідкісних птахів зростає. Учасниками шкільної акції «Діти – друзі птахів» ще раз зрозуміли: тільки знаючи біорізноманіття регіону, в якому ми живемо,  можемо захистити і зберегти фауну та флору від свого ж негативного впливу.

fotozvit