Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

teo

 

Тиждень енергоефективного освітлення

Із 16 по 20 лютого 2015 року в Залізницькому НВК відбувся Тиждень енергоефективного освітлення в рамках  проекту «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні.

Протягом Тижня в НВК проводилися  тематичні години спілкування, інтегровані уроки  а також окремі заняття в 1-10 класах за інформаційними матеріалами та методичними рекомендаціями для вчителів, розробленими в рамках вищевказаного проекту. Ці дидактичні матеріали педагоги використовували й під час вивчення окремих предметів (зокрема фізики, географії, економіки).

teo2Під час підведення підсумків Тижня відбулося нагородження учнів магнітами, наклейками, закладками, трансформерами, буклетами для учнів. Педагоги також отримали диски із мультфільмом та фільмом «Добре світло», плакати для інфостендів, буклети інформаційних матеріалів та посібники «Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі».

Адміністрація, вчительсько-учнівський колектив НВК висловлюють щиру вдячність  українській неурядовій організації «Вчителі за демократію та партнерство» за надані дидактичні матеріали та долучення до міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», який вона реалізує спільно з міжнародною неурядовою організацією «Глобальний план дій» (GАР, Швеція) та за підтримки Агенції з питань міжнародного розвитку SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).

Проект має на меті навчання учнів умінням та навичкам будувати власне життя та життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку шляхом розробки та запровадження у практику діяльності загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів освіти України нового напряму - освіти для сталого розвитку.

Заступник директора з НВР     Г.П.Бринчук