Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

1368432224 18957pos

 

«Забута мелодія дитинства»

Щороку, у першу суботу лютого, Залізницький  НВК гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на мороз, пронизливий холодний вітер, у коридорах НВК можна було зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів, випускників 1955, 1960, 1965, 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010 років.

До рідної школи, наче на вогник маяка, поспішали її вихованці з різних куточків України. Це зустріч із друзями, однокласниками, вчителями. До НВК усіх привели спогади про незабутні і найпрекрасніші роки дитинства, юності. Сюди привело бажання, хоч ненадовго, хоч на короткий час побути учнями.

Випускники нашого НВК - це не лише історія школи, а й історія села, району, країни. Протягом вечора, поринаючи у спогади, випускники з вдячністю згадували своїх учителів. Приємною частиною свята стали музичні дарунки, підготовлені учнями школи. Випускники мали змогу переглянути мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки.

 Незабутньою, теплою була ця зустріч, яка, мабуть, залишиться в пам'яті випускників, учителів надовго. На згадку усі випускники сфотографувались із своїми класними керівниками та першими вчителями.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

         Черевко Оксана, Президент НВК