Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

acid1

« Не дай СНІДу шанс!»

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом» вперше проголосили 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширенню обміну інформацією по ВІЛ/СНІДу.

Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна Акція з цієї тематики не обходиться без неї. Ця стрічка, як символ розуміння СНІДу, була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художникові Франку Муру.

Україна займає одне з перших місць в Європі по темпах поширення Віл-інфекції. Кількість українців, які живуть з ВІЛ/СНІДом сягає більше 100 тисяч чоловік, серед них понад 10 тисяч – діти. Щодня Віл-інфекція вражає близько 40 громадян країни, 8 – вмирає від СНІДу.

Не залишилися осторонь цієї проблеми і учні Залізницького НВК. На чолі із заступником директора з ВР А.Г.Головій та педагогм-організатором Ю.М.Хвалько було проведено 1 грудня акцію "Не дай СНІДу шанс!",  під час якої здійснювалося розповсюдження червоних стрічок — символу надії на те, що хворобу буде зупинено, та протесту проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ.

Були проведенні бесіди для учнів 6-х,  10-х класів,  на яких вони мали змогу дізнатися більше про ВІЛ/СНІД, модератори спонукали  школярів до здорового способу життя та виховували почуття поваги до ВІЛ-інфікованих, солідарністі з ними.

 

 

Педагог – організатор

Хвалько Ю. М.