Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

 

DSC 8762

 

Колектив Залізницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» Любешівського району Волинської області висловлює щиру вдячність представництву Європейського Союзув Україні за надане програмно-методичне забезпечення та тренінговий клас в рамках реалізацій Проекту«Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів  для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ / СНІДу серед підлітків і підтримки інтеграції дітей, що живуть з ВІЛ / СНІД».Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем превентивної освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного превентивного виховання.

 Протягом останніх років у нашій школі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров’я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу, реалізовуються завдання низки соціальних проектів. Ми вважаємо, що дитина, у якої буде сформоване сприйняття власного здоров’я як особистісної цінності, намагатиметься свідомо коригувати свою поведінку щодо здорового існування.

 Тому тренінговий клас став  окрасою і гордістю нашого навчального закладу. Тут проводяться уроки з основ здоров’я,  «Захисти себе від ВІЛ», заняття психолога та соціального педагога, педагогічні ради, тренінги з педагогами.

 Ще раз дякуємо і від усього серця бажаємо Вам здоров’я, миру, благополуччя, душевного спокою та достатку.

 З повагою, колектив Залізницького НВК

 Любешівського району Волинської області