Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 2

День Знань

День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки Миру. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступив шкільний поріг. Відчуття, які виникають у цей вересневий день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і хвилювань, надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято  вчителів , учнів, батьків, наших друзів .Воно  якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. У цей день 340 школярів сіли за парти закладу, серед них і 35 першокласників, для яких День знань став першим і незабутнім у житті.

Особливою цьогоріч була першовереснева лінійка у Залізницькому НВК.  Патріотична тема її стала доречним вступом до першого уроку «Україна – єдина країна». Під такою ж назвою було проведено і Акцію « Україна – єдина країна». Батьки, учні, вчителі  прийшли на свято у вишиванках.

   Сергій Григорович Кутинець, директор НВК, привітав усю свою шкільну родину та гостей із всенародним святом людяності, доброти й любові: «Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихає успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей». Приємною несподіванкою для школярів була присутність депутата Любешівської районної ради, директора СГПП  « Дружба» Ю. Ф. Шоломицького, який представляв передвиборчий штаб Ігоря Мироновича Єрємєєва. Від імені І. М. Єрємєєва Шоломицький Ю.Ф.побажав школярам та вчителям доброти, мудрості та наполегливості у здобутті знань, а також подарував ноутбук для НВК. Зі словами привітання до школярів звернулася представник Всеукраїнського об’єднання «Заступ» Дудко Валентина Михайлівна, яка подарувала шкільний набір для першокласників.

Тож від щирого серця адміністрація НВК вітає усіх учнів, працівників  з початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, віри в свої сили, творчої наснаги та нестримного прагнення до знань.