Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

Залізницький НВК готовий до нового 2014-2015 навчального року

Напередодні нового навчального року, 20 серпня 2014 року,  спільною комісією  відділу освіти Любешівської РДА та депутатами Любешівської районної ради,  представниками Держпожежнагляду було проведено огляд  території та приміщень НВК щодо його готовності до початку  нового навчального року.

Директор НВККутинець С.Г. провів членів комісії шкільними коридорами, показав навчальні кабінети, спортивні майданчики, внутрішні туалети, обідній зал. Керівник наголосив, що цьогорічний поточний ремонт був проведений завдяки активній, безвідмовній допомозі, підтримці та глибокому розумінню актуальних проблем школи батьків наших учнів, плідній праці технічних працівників та класних керівників. Відділ освіти забезпечив заклад  фарбою на коридори та місця загального користування, а також  за його сприянням було добудовано учительську. У школі створені всі умови для початку занять, тому комісія зазначила якісну підготовку закладу до нового навчального року. Отож Залізницький НВК  з нетерпінням чекає на своїх вихованців.

 

Хвалько Ю.М., педагог-організатор