Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

пришкільний оздоровчий табір «Берізка».

DSC 59472 червня у Залізницькому НВК розпочав роботу пришкільний оздоровчий табір «Берізка».

 Метою діяльності пришкільного табору  є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

 Урочисто відкрився табір «Берізка» 02 червня 2014 року. На загальношкільну лінійку прийшли усі бажаючі. Ведучими були учні 7-А класу Кисіль Анастасія та Поліщук Софія. Сергій Григорович Кутинець, директор НВК, привітав усіх із відкриттям та передав слово начальнику табору Аліні Анатоліївні Римарчук, яка ознайомила із цікавими справами, які чекають дітей протягом табірної зміни.

 У таборі оздоровлюється 245 ?? хлопчиків та дівчаток, які об"єднані в 11 ?? загонів. Кожен загін має свою назву і випустить стінгазету.

 Попереду ще три тижні відпочинку з  веселими, цікавими, пізнавальними, спортивними конкурсами та змаганнями, дискотеками, походами та екскурсіями, іграми та розвагами.

Вдалої табірної зміни!