Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

vupysk201431.05.2014 року в Залізницькому НВК відбулося свято "Випускного вечора". Директор школи Кутинець С.Г. привітав та вручив атестати про повну загальну середню освіту учням-випускникам 11 класу. Випускників вітали: заступники директора школи Черевко І.О., Римарчук А.А., класний керівник 11класу Монайло М.П., голова батьківського комітету Масюк В.П, батьки. Випускники кружляли в чарівному, прощальному вирі вальсу. Ведучі вечора учні 10 класу Швайко Роман та Оласюк Іванна. 

Дорогі випускники! 
Є в кожного з вас своя мрія, 
Яка поведе вас в життя. 
І поки живе в вас надія, 
Сміливо ідіть в майбуття! 
Хай хвилі невдач і горе, 
Повік не зламають вас! 
Хай завжди про рідну школу 
Нагадують дзвоник і вальс.