Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Обласний семінар директорів

DSC 372427 березня 2014 року на базі Залізницького НВК відбувся семінар для новопризначених керівників навчальних закладів області. Метою семінару було ознайомити з досвідом роботи НВК, учасника Міжнародних і обласних проектів, показати результати школи як громадсько активної та визначити перспективи розвитку інноваційної моделі навчального закладу.

Директор НВК С.Г.Кутинець презентував навчальний заклад, у якому розпочато впровадження в початковій школі елементів здоров’язбережувальної педагогіки за методикою Базарного Володимира Пилиповича.

Після цього учасники семінару мали змогу ознайомитися із виступом директора Залізницького НВК, який презентував інноваційно-освітнє середовище для формування компетентної особистості та її творчих здібностей. Проектні технології, які реалізуються у НВК, і є тим шляхом покращення освіти та виховання, підвищення компетентності учнів. У навчальному комплексі реалізовано ряд різних навчальних проектів, в тому числі й соціальних: «Чисте село – чиста Україна»,«Створення центру Сприяння» (за фінансової підтримки Фонду ім. Стефана Баторія (Польща)), «Співпраця навчальних закладів: реалії та перспективи». Від імені громадської організації «Сприяння» підготували аплікаційну заявку на отримання гранту в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і в серпні 2010 року реалізувала проект «Впровадження енергоощадних технологій у Залізницькому НВК», змінивши звичайні вікна на енергоощадні.

У рамках проекту «Розвинені території, здорові люди» було проведено реконструкцію спортивного стадіону.      

На розвиток життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою рухливих ігор з елементами футболу був спрямований проект «FairPlay – Чесна Гра».

На завершення семінару, гості відмітили щиру гостинність нашого закладу, ефективність семінару, подякували за корисну інформацію, наголосили на доцільності впровадження досвіду діяльності Залізницького НВКв інших закладах області.