Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Семінар шкільних бібліотекарів

Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, у майбутньому вона не стане особистістю.

                                                                                           М. Слабошпицький

biblНещодавно на базі Залізницького НВК відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему «Інноваційна діяльність бібліотекаря при формуванні читацької культури учнів». Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Черевко З.Г.

Під час семінару був проведений бібліотечний урок у 3 класі «Книга вчить, як на світі жить». Його презентували бібліотекар НВК Черевко З.Г. та практичний психолог Данилик Р.П.

За круглим столом «Аукціон авторських ідей» шкільні бібліотекарі обговорили такі питання :

- «Сучасна бібліотека – центр підтримки та розвитку культури читання» ( Махецька Л.В. , методист відділу освіти Любешівської РДА).

-                     «Проектна діяльність як ефективний засіб залучення дітей до читання» ( Жиговець Г.С., завідувач бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ветли).

- «Співпраця школи та бібліотеки» (Зімич Н.І., бібліотекар ЗОШ І-ІІ ст. с. Лобна).

- «Нове у документації шкільної бібліотеки. Інструкція про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах» (Сліпчук Г.А., керівник районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, завідувач бібліотеки НВК смт Любешів).

Підводячи підсумок проведення семінару, Махецька Л.В., методист районного методичного кабінету, від імені всіх бібліотекарів подякувала господарям за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю.