Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Семінар вчителів біології

«Скажіть мені, якого раю потрібно ще на цій Землі…»

Й. Струцюк

DSC 0538Минулої середи на базі Залізницького НВК відбувся районний семінар вчителів біології на тему «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках біології».

Невідємними елементами програми семінару було проведення уроків вчителями Залізницького НВК. Так, у 8 класі С.Г. Гриценко, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, презентувала урок «Загальна характеристика класу Земноводні. Лабараторна робота №12. Порівняння скелетів земноводних та риб». Учні мали змогу ознайомитися із середовищем існування земноводних, їх способом життя; розглянути зовнішню будову земноводних; розкрити особливості будови та процесів життєдіяльності цих тварин.

Ковальчук О.П., вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, провела урок у 7-А класі на тему «Відділ Папоротеподібні: середовище існування та пристосувальні риси будови і процесів життєдіяльності». Для кращого засвоєння матеріалу були використані різноманітні форми роботи, таблиці та мультимедійна презентація.

Щиру вдячність висловлюємо Андрусик В.С., заступнику начальника відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Прип’ять - Стохід» за оформлення шкільного акваріума та сприяння у підготовці екологічної стежки «Знай, бережи, будь вдячний», завдання якої здійснювати екологічне навчання учнів, проводити науково-дослідницьку роботу, розвивати екологічну культуру, виховувати бережливе ставлення до рослин, прищеплювати любов і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Змістовним та важливим стало залучення усіх учасників семінару на майстер-клас Ковальчук О.П. «Використання ІКТ на уроках біології», під час якого учасники мали змогу виробити навички роботи з навчально-лабораторним обладнанням під час виконання лабораторних і практичних робіт на уроках біології, а також програмним забезпеченням PhotoImpression 6 та ПК-окуляром.

На завершення гості щиро дякували за гостинність та компетентність,яку вони отримали під час перебування в НВК.

 

Гриценко С.Г., Ковальчук О.П.,

вчителі біології Залізницького НВК