Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Новорічні ранки в Залізницькому НВК 

26, 27 та 29 грудня в Залізницькому НВК  відбулися Новорічні ранки. Діти довго чекали цієї події - вивчили віршики та пісні, прийшли в найкращих святкових нарядах. На свято завітала навіть Баба Яга, яка неабияк налякала дітей. Але спільними зусиллями її змогли відлякати і прогнати! Діти щиро кликали Діда Мороза і коли він прийшов, продемонстрували всі свої вміння, за що і були нагородження подарунками. Свята запам’яталися пригодами, цікавими розважальними конкурсами та новорічною дискотекою.