Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

« Ой, хто, хто Миколая любить!»

DSCN517619 грудня - одне з улюблених свят української дітвори.Адже у чарівну ніч напередодні Дня святого Миколая малеча має змогу зазирнути під свою подушку, щоб знайти там подарунок від святого, який є захисником простих людей, покровителем та вихователем дітей.

Тому удень свята учні 3-х класівЗалізницького НВК провели театральне дійство «Ой, хто, хто Миколая любить!». Неабиякий захват на школярів початкової школи справили чарівні ангелики, чортики, зірочки тавітругани. Вони повідали школярам неймовірні легенди, історії про Святого. Виконали пісні «Вже надходить ніч чарівна», «Ой, хто, хто Миколая любить», «Добра пісня», прочитали вірші. А також допомогли учням вкотре зрозуміти, чому потрібно бути слухняним, добрим, ввічливим та щирим!

Неабияку підтримку учасники концерту отримали від Зоряни Григорівни, бібліотекаря НВК, Оксани Іванівни, вчителя 3-А класу та Галини Миколаївни, музичного керівника закладу. Тому слова подяки виносимо усім, хто взяв активну участь в організації та проведенні цього свята, а також бажаємо усім дітлахам, аби Святий Миколай оберігав їх і, звичайно, не забував про подарунки.

 

 

Шукалович Ю.М., педагог-організатор