Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Осінній бал

bal osinnijОсінь… Золота пора……Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою.Жовкне, опадає листя. Ідеш по вулиці, а під ногами відчуваєш шепіт кленових, дубових листочків. Здається, що кожен із них розповідає свою осінню казку, свою коротеньку історію.Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. І,мабуть, немає такого художника, який би не оспівав осінь на полотні.

Осінь ніколи не була позбавлена уваги. І ось у п'ятницю 22 листопада саме у погожі осінні дні в Залізницькому НВК відбувся позакласний захід «Осінній бал». Учні 9-А класу та класний керівник Токарчук О.П. із захопленням та ентузіазмом готувалися до цього заходу. Адже саме тут вони розкрили своє вміння співати і декламувати вірші, хореографічні навички. Глядачі мали змогу більше дізнатися про найвеличніший, найпрекрасніший і найбільш хвилюючий з усіх танців – вальс. Також не оминули увагою славетних композиторів, які писали цю прекрасну музику. Надзвичайно доброзичлива атмосфера свята зігріла серця усіх присутніх. Кожен відчув неповторну радість.

 

Оласюк Івана, президент Залізницького НВК