Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

DSCF0796Проведення позакласного заходу «Уклін тобі, Кобзарю!» в рамках проекту «Стежками, якими ходив Тарас »

"Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде. Поет живе у серцях свого народу", - стверджував М. Рильський.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, яка віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

У Залізницькому НВК проходить ряд виховних заходів, присвячених 200-річчю від дня народження видатного діяча. Ось і 12 листопада відбулася музично-літературна композиція «Уклін тобі, Кобзарю» в рамках проекту «Стежками, якими ходив Тарас». Ініціаторами свята стали учні 5 класу, класний керівник Шеметило О.Г. Школярі декламували поезії великого Пророка українського народу, інсценізували твори. Зачарувала своїм співом Токарчук Яна, яка наживо виконала пісню «Ой одна я, одна…». Звучало Шевченкове слово в устах дітей щиро, ніжно та велично.

Атмосфера була особливою, адже як сказав Л.Б. Джонсон: «Шевченко цілком заслуговує на почесті... Він був більше, ніж українець, – він був державним мужем і громадянином світу. Він був більше, як поет, - він був хоробрим войовником за права і волю людей. Він писав вірші, щоб вести рішучий бій за волю. Його поезія - з народу і для народу».

 

Шукалович Ю.М., педагог-організатор