Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Виставка осінніх композицій в Залізницькому НВК

DSCF0679На вулиці стало прохолодно, сонячні дні чергуються з хмарними і дощовими, за вітром летять жовті листочки, осипаються квіти. До нас прийшла осінь.

Це дуже гарна пора року. Вона одягла природув жовтий,золотий, коричневий, багряний кольори. Це пора чарівна не тільки своєю різнобарвною красою, а ще й щедрим урожаєм.

Із давніх-давен у народі відзначають прихід золотої осені та свято врожаю. Традиційно у нашому НВК кожної осені відбувається виставка «Ходить гарбуз по городу». Все,чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними - від звичайних поросят із кабачків до вишуканих ваз та навіть кораблів. Переходячивід одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я та квіткове весілля. Баклажани, огірки та інші дарунки осені ожили на виставці. Проробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.

За підсумками виставки перше місце розділили 5 клас «Квіткове весілля» і 3-Б клас «Щедра осінь іде по землі», друге місце – 6 клас «Сучасний Ноїв ковчег» та 3-А клас «Осінній вернісаж», третє місце – 7-Б клас «Усе задумано мудро в природі» та 4-А клас «Ноїв ковчег». Тому вітаємо переможців!

Оласюк Іванна, Президент НВК