Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Учитель готується до найкращого уроку все життя

 

В.Сухомлинський

11 жовтня на базі Залізницького НВК відбувcz районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в номінації «Початкові класи». Участь в ньому взяли вчителі Любешівського НВК: Пасевич Л.В., Прокопюк Л.М.

У цьому році учасники мали змогу продемонструвати свою педагогічну майстерність під час проведення відкритих уроків у 3 та 4 класах на уроках математики та предмету «Я і Україна». Учителі показали досконале володіння методикою викладання, доцільно поєднали форми і методи організації навчально-виховного процесу із застосуванням інноваційних технологій, мультимедійних засобів.

Методист районного відділу освіти Шукалович Н.У. тавчителі початкових класів: Бондарчук Р.Г. (с. В’язівно), Ковальчук С. М.(с. Седлище), Хвесик Н.І.

(с. Любешівська Воля) були у складі журі. Вони відзначали ґрунтовну підготовку матеріалів, оригінальність уроків, ерудицію учасників та їх вміння дати критичну оцінку свого уроку.

В. Сухомлинський писав: «Учитель готується до найкращого уроку все життя», тому вітаємо учасників із вдалим проведенням відкритих уроків та бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві.