Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Відбувся випускний бал дошкільнят

DSCF9007

29 травня 2013 р. дошкільна ланка Залізницького НВК урочисто відсвяткувала Випускні бали в двох групах. Незмінна частина випускних свят – концертна програма, головні герої якої – діти. Цими днями вони співали багато пісень, танцювали, жартували, показували свої театралізовані здібності.

Працівники дошкільного підрозділу приготували для дітей багато сюрпризів. Маленькі випускники висловлювали щирі подяки тим, хто протягом кількох років їх виховував, готував до шкільного життя.

Діти молодшої групи привітали своїх старших товаришів, побажали їм щасливої шкільної дороги.

У кінці свята кожен випускник разом з подарунками отримав диплом про здобуття дошкільної освіти. Ми віримо, що спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть із собою через життя .

Щасливої дороги, дорогі випускники!

 Римарчук А.А., заступник директора з виховної роботи